KONST / Litografier / Färglitografi 11468617
*
nr 1146 8617
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Gamla Stan, HC 20/35, motivet: 34x46
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
Sista tid för bud online:
måndag 27 november 2017
kl 20:47:57
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 21:31:49
1
100 kr
23/11 23:11:20
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Läs mer om Jan Lundquist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamla stan grafik jan lundquist litografi litografier litografiskt blad stockholmsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49
-
4165 Färglitografier
2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33
*
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Läs mer om Jan Lundquist
nr 1146 8617
Jan Lundquist
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, Jan Lundquist, Gamla Stan, HC 20/35, motivet: 34x46
Jan Lundquist, svensk målare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 150 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 27 november 2017 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/11 21:31:49 | 1 | 100 kr |
23/11 23:11:20 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Jan Lundquist
Jan Lundquist, svensk mÃ¥lare, tecknare och grafiker född i Stockholm 1935.Läs mer om Jan Lundquist
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: färglitografi gamla stan grafik jan lundquist litografi litografier litografiskt blad stockholmsmotiv svensk konst svensk konstnär svenska konstnärer sverige
-
4168 Färglitografi
Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Signerad, färgli..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 18:49 -
4165 Färglitografier
2 st, Jan Lundquist (f. 1935), Sverige. Stockholm...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:33